Skip to main content Skip to search

KURUMSAL EĞİTİM

GEB Danışmanlık 2005 yılından bu yana özel sektöre kurumsallık, insan kaynakları yönetimi, personel geliştirme ve eğitim hizmetleri sağlamaktadır.
Şirketlerin; Kendileri ve müşterileri için daha yenilikçi ve yaratıcı çözümler üretmelerine büyüme koşulları içerisinde rekabet avantajları oluşturmalarına yardımcı olmaktadır.

Geleceği biçimlendirmeye yardımcı olacak bilgi ve tavsiyeler sayesinde şirketler, hızlı,esnek ve müşteri odaklı çalışma avantajı ile özel sektörün rekabetçi yapısında fark yaratabilirler.
GEB Danışmanlık, ülke yapısını göz önünde bulundurarak Türk şirketlerinin kültürlerine uygun çözümler üretmeyi ilke edinmiştir.

İŞ HAYATINIZA KİŞİSEL KOÇLUK EĞİTİMLERİMİZ İLE FARKLI BAKIŞ GETİRİN… 

İş hayatınızda monotonluktan sıkılmış ve kendinizi başarısız hissediyor olabilirsiniz. Çözüm Kişisel Koçluk Eğitimlerimizde.

KİŞİSEL EĞİTİMLER

BLOG

HAYATININ EN MUTLU GÜNLERİNİ NİYE KAYBEDER Kİ İNSAN..?

Hayatının en mutlu günlerini niye kaybeder ki insan? Anlamsız öfke ve gururu yüzünden? Belki de korkuları yüzünden… Özü acı çekiyordur dünyasal bakış açısı yüzünden. O Zaman Esir olmuşsun sen! Belki de bu yüzden sana gelmiştir çağırdıkların. Ayıl diye!!! Hala acı…

DUYGULAR…

80 farklı duygunun olduğunu biliyoruz ve duyguların hayatımızın her anında çeşitliliği İle bize anlamlandırmalarımızdan geldiği bir gerçek.Davranışlarımızı oluşturan duyguları önce sadece iki kategori olarak düşünelim,Olumlu duygular ve olumsuz duygular…Olumlu duygulara çizginin üstü ,olumsuz duygulara çizginin altı diyelim. ÇİZGİ ÜSTÜNDE; Neşeli,Mutlu,huzurlu…

SİGARA BAĞIMLILIĞI GİBİDİR BAZI İŞKİLER

SİGARA BAĞIMLILIĞI GİBİDİR BAZI İŞKİLER… Sigara bağımlılığı gibidir bazı ilişkiler,hiç beğenmezsiniz ,kendinize yakıştırmazsınız yine de devam edersiniz …O kadar çok tekrar yaşanmıştır ki o ilişkide Bilinçsizce Bağımlı olmuşsunuzdur.Bırakmak için her yola başvurur yine de başaramazsınız… Bir gün bırakmayı başarırsınız! Yinede…